30

04.2024

21:24

Mõlemal poolajal kaks väravat löönud Sporting alistas Ararati

Täna, 30. aprillil peeti naiste Meistriliiga edasilükkunud 3. vooru kohtumine, kus Saku Sporting teenis Tallinna FC Ararati üle kindla 4:0 võidu.

Sporting asus kohtumist kiirelt juhtima, kui 8. minutil tõi naiskonnale edu Ararati omavärav. Poolaja teisel lisaminutil saatis Triin Satsi karistusala joone tagant palli lati alla võrku ning viis Sportingu kaheväravalises eduseisus vaheajale.

Teist poolaega alustas Sporting taas resultatiivselt. Kairi Himaneni suurepärase tsenderduse järel pääses karistusalas löögile Katriin Saulus – viimane lõi palli peaga kindlalt väravavahi selja taha. Saulus sai enda nimele ka kohtumise lõpptabamuse: nii nagu sündis naiskonna kolmas tabamus, vormistas Saulus neljanda värava pealöögiga.

Kohtumise tulemus jättis naiskondade positsiooni liigatabelis samaks: Sporting on kolme võidu ja ühe viigi järel tabelis teisel positsioonil ning tabeliliidrist lahutab neid kaks silma. Ararat on neljast mängust teeninud ühe võidu ning paikneb seitsmendal real.

Naiste Meistriliigas jätkatakse 5. vooru kohtumistega, mis mängitakse sel nädalal, 2., 4. ja 5. mail.

Saku Sporting teenis täna oma hooaja kolmanda võidu. Foto: Katariina Peetson/jalgpall.ee